مشاوره
تاریخ انتشار: 28 اسفند 1399
رتبه مطلب :
امتیاز دهید

خدمات مشاوره

ما به اهداف و نیازهای شما اهمیت می دهیم و متناسب با آنها شرایط را تحلیل و راهکارهای مناسب را ارائه خواهیم کرد.

بزرگترین نقطه تمایز مجموعه باتیس حساب این است که با توجه به موقعیت شرکت شما در صنعت ، مجموعه‌ای از راهکارهای عملیاتی را در قالب یک نقشه راه به شما عزیزان ارائه می‌دهیم و به این ترتیب می‌توانید در مسیری سالم و امن به فعالیت خود ادامه دهید و رشد کنید.

مشاوره با کارشناسان خبره این موسسه تجربه‌‌ای متفاوت و صادقانه برای شما رقم خواهد زد.

  • مشاوره مالی

باتیس حساب با سال‌ها تجربه همکاری با شرکت ها و اصناف مختلف این افتخار را دارد که آماده ارائه بهترین مشاوره مالی به کسب‌کار شما باشد.

اطلاعات مالی برای سه عملکرد اصلی مدیریتی شامل برنامه‌ریزی ، اجرا و کنترل استفاده می‌شوند و همچنین این اطلاعات برای تعیین بودجه و تحلیل گزینه‌های مختلف از نظر هزینه‌ای، تعدیل یا تغییر برنامه‌ها و کنترل و نظارت بر فرآیندهای جاری به کار می‌رود.

استفاده از مشاوره مالی این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید به ‌آسانی و در طلایی ترین زمان ممکن بهترین تصمیم را بگیرید ، تصمیماتی که دقیقا متناسب با مقتضیات کسب ‌و‌کارتان است.

ما در مجموعه باتیس حساب با بررسی و تحلیل وضعیت شرکت شما و همچنین تحلیل محیط کسب و کار که در آن به فعالیت مشغول به فعالیت هستید ، ریسک تصمیمات مالی شما را به حداقل خواهیم رساند.

  • مشاوره مالیاتی

مفتخریم که تاکنون در حل پرونده های مالیاتی متعدد و با موضوعات مختلف، سربلند بیرون آمده ایم.

در هر صنفی که هستید، متخصصان باتیس حساب با ارائه نقشه راه مالیاتی در قالب خدمت مشاوره مالیاتی ، شرکت شما را در راستای اجراء صحیح امور مالیاتی هدایت خواهند نمود.

نقشه راه یک زبان واحد مالیاتی است و راهکار های حیاتی در این زمینه را از قبل و متناسب با شرکت شما ارائه می نماید تا در این مسیر دچار مشکلات رایج دست ‌و‌ پاگیر نشوید.

از جمله زیرمجموعه‌های این نقشه راه و خدمات مشاوره مالیاتی ما ، موارد ذیل می باشند:

  • تعریف مدل فروش یا درآمد حاصل از ارائه خدمات با کمترین آسیب‌پذیری مالیاتی
  • نحوه‌ تنظیم فاکتور و صورتحسابهای خرید و فروش
  • نحوه‌ تنظیم صورت وضعیتهای ارائه خدمات
  • نحوه‌ صحیح گردش پول در حساب بانکی شرکت
  • نحوه انعکاس درست رویدادهای مالی در دفاتر قانونی شرکت